Sərgidə iştirak uğurlarımızı artırır
"Polymart" MMC 2015-ci ildə istehsal fəaliyyətinə başlamışdır. Bu gün "Polymart" MMC-nin tərkibində bir zavod (3000 m2), beş nümayəndəlik, Türkiyə, Gürcüstan və Ukraynada  xarici ölkədə ofisi, bir neçə mağaza və baş ofisi fəaliyyət göstərir.
Zavodumuzda Almaniya, Avstriya və İtaliya istehsalı olan istehsal avadanlıqlar quraşdırılmışdır. Bu da yüksək keyfiyyətli, standartlara cavab verən, müxtəlif ölçülərdə və parametrlərdə, P-Plast markalı qaz, su və kanalizasiya borularının və boru birləşmələrin istehsal etməyə imkan verir.  “Polymart” MMC yerli istehsala üstünlük verməsi ilə yanaşı, həmçinin bir sıra xarici ölkə istehsalçılarının (İsveçrə, Almaniya, İtaliya, Türkiyə və s.) Azərbyacanda rəsmi təmsilçiləridir. AquaTherm Baku 2019 sərgisində şirkətimiz su, qaz və kanalizasiya sistemlərinin qurulması üçün tələb olunan mal-materialları nümayiş etdirəcəkdir. Təklif etdiyimiz məhsullar qiymət və keyfiyyət baxımından digərlərindən fərqlənir.
"Aquatherm Baku 2019" sərgisində iştirak etməkdə əsas məqsədimiz məhsul çeşidlərimizi nümayiş etdirmək və yeni layihələrə qoşulmaq üçün ilkin tanışlıqdır. Stendimizdə əsas layihə institutlarının mütəxəssislərini, daxili və xarici şirkətlərin təchizatçılarını görmək istərdik.
Şirkətimizin inkişafında ixtisaslaşmış "Aquatherm Baku 2019" sərgisinin əsas rolu hər il olduğu kimi yeni əlaqələrin qurulmasıdır. Keçən ilki sərgidəki iştirakımızdan sonra şirkətimizin təqdim etdiyi məhsulların satışında artım, şirkətimizin daha da geniş bazara sahib olması əldə etdiyimiz uğurlarımızdandır.

Участие в выставке повышает наши успехи
ООО Polymart приступило к производственной деятельности в 2015 году. Сегодня в составе ООО Polymart действует завод (3000 м2), пять представительств, офисы в трех зарубежных странах (Турция, Грузия и Украина), несколько магазинов и головных офисов.
На нашем заводе установлено производственное оборудование, изготовленное в Германии, Австрии и Италии. Это позволяет производить высококачественные, отвечающие стандартам газовые, водопроводные и канализационные трубы и трубопроводные соединения различных размеров и параметров марки P-Plast.  ООО Polymart не только предпочитает местное производство, но и является официальным представителем ряда зарубежных производителей в Азербайджане (Швейцария, Германия, Италия, Турция и др.). На выставке Aquatherm Baku 2019 наша компания представит товары, необходимые для строительства систем водоснабжения, газа и канализации. Предлагаемые нами продукты отличаются от других в плане цены и качества.
Главная цель нашего участия в AquaTherm Baku 2019 состоит в том, чтобы продемонстрировать ассортимент нашей продукции и установить первичное знакомство для подключения к новым проектам. На нашем стенде мы хотели бы видеть специалистов основных проектных институтов, поставщиков отечественных и зарубежных компаний.
Основная роль Aquatherm Baku 2019, специализирующейся на развитии нашей компании, как и ежегодно, заключается в налаживании новых связей. Увеличение продаж нашей продукции после нашего участия в прошлогодней выставке, выход нашей компании на более широкий рынок является следствием наших успехов.