Keyfiyyətli istilik, soyutma və havalandırma sistemləri
ELTİ mühəndislik şirkəti 2006-cı ildən bəri istilik, soyutma və havalandırma sistemlərinin satışı ilə məşğul olur. Hal-hazırda biz “DEMİRDÖKÜM”, “Erensan”, “Wilo”, “Mit”, “Merado”, “Valliant” markalarını təmsil edirik.
“DEMİRDÖKÜM” şirkətinin məhsullarından minimal qaz təzyiqində maksimal istilik təmin edən ATRON kombi modeli ekspozisiyada təqdim olunur.
Həmçinin, həftəlik rejimli taymer proqramı ilə təchiz olunmuş “Nitron plus" modeli də mövcuddur. Titan metalından düzəldilmiş DT4 modelinin turbo rejimi ən sürətli isitməni təmin edir. Ümumiyyətlə, bütün məhsullarımız yüksək istilik effektli radiatorlara malikdir.
Biz həm isitmə, həm də soyutma üçün su nasosları da təklif edirik. Onlara günəş kollektorlarını, radiatorları qoşmaq olar. Onlar qazla işləyirlər.
Biz bu sərgidə artıq beşinci dəfədir ki, iştirak edirik. Biz bu tədbirdə iştirakımızdan faydalı nəticələr gözləyirik, çünki məhsullarımız kifayət qədər rəqabətə davamlıdır və layiq olduğu şöhrəti qazanmışdır. Əvvəlki sərgilərdə olduğu kimi, biz bu sahənin mütəxəssislərindən və sahibkarlardan ibarət olan ziyarətçilərin diqqətini cəlb edə bildik. Ümid edirik ki, bu dəfə də əlverişli əməkdaşlıq təklifləri alacağıq.

Качественные системы отопления, охлаждения и вентиляции
Инжиниринговая компания ELTİ с 2006 года занимаемся продажей систем отопления, охлаждения и вентиляции. В настоящее время мы представляем бренды DEMİRDÖKÜM, Erensan, Wilo, Mit, Merado,Valliant.
Из продуктов DEMIRDÖKÜM в экспозиции присутствуют комби, модель ATRON, которая обеспечивает максимум тепла при минимальном давлении газа.
Есть также модель Nitron plus, снабженная программой таймера недельного режима. Турбо-режим титановой модели DT4 гарантирует скорейший нагрев. В целом, все наши продукты имеют высокую тепловую эффективность радиаторов.
Предлагаем также водяные насосы – как для отопления, так и для охлаждения. К ним можно подключить солнечные коллекторы, радиаторы. Они функционируют при помощи газа.
Это уже наше пятое участие на выставке. Ожидаем от участия в мероприятии полезных итогов, поскольку наша продукция вполне конкурентоспособна и заслуженно пользуется популярностью. Мы смогли привлечь внимание посетителей из числа отраслевых специалистов и предпринимателей, как и на предыдущих выставках. Надеемся, что и в этот раз тоже получим выгодные предложения сотрудничества.