“Aquatherm Baku”-nun ikiqat faydası
“International Drops” şirkəti qırx ilə yaxındır ki, su təmizləmə məhsullarının işlənib hazırlanması və istehsalı ilə məşğul olur. Əsas istehsal zavodu İtaliyanın Breşiya əyalətində, Lombardiya bölgəsində yerləşir.
Məhsullarımız lazımi Avropa sertifikatlarına malikdir. “International Drops” şirkəti tərəfindən istehsal olunan bütün filtrlər və ləvazimatlar etibarlılıq, təhlükəsizlik və yüksək istifadə səmərəliliyi baxımından sınaqdan keçirilir.
Bütün məhsullar istehsal müəssisələrinə qoyulan davamlı investisiyalar hesabına dəstəklənən ixtisaslı mühəndislər, dizaynerlər və texniki işçilər heyəti tərəfindən aparılan davamlı tədqiqatlar əsasında işlənib hazırlanır.
Şirkətin məhsul çeşidi kifayət qədər genişdir. Buraya sistemlər üçün filtrlər, içməli su təchizatı sistemlərində, eləcə də istilik sistemlərində suyun təmizlənməsi üçün nəzərdə tutulan filtrlər daxildir. Şirkət həmçinin öz filtrləri üçün hər növ içlik istehsal edir.
Biz Bakıdakı sərginin debütantları olaraq Azərbaycanda distributor və tərəfdaşların axtarışı məqsədilə bu layihədə iştirak edirik. Buna görə də buraya bütün məhsul çeşidlərimizi gətirdik. Bu sərgi ziyarətçilərin ekspozisiyamıza, xüsusən də istilik sistemi üçün filtrlərə olan marağını vurğuladı. Bir çox potensial müştərilər ilk dəfə olaraq “International Drops” markası ilə tanış oldular və müsbət rəylər bildirdilər.
Sərgi haqqında xoş təəssüratlarım var: biz bir çox iri şirkətin nümayəndələri ilə söhbət etdik. Beləliklə, müsbət nəticələr göz qabağındadır: “Aquatherm Baku” sərgisi əsnasında baş verənkütləvi ziyarətçi axını və geniş beynəlxalq əlaqələrin qurulması.

Двойная польза Aquatherm Baku
Компания International Drops почти сорок лет занимается разработкой и производством продукции для очистки воды. Основная производственная фабрика находится в итальянской провинции Брешиа, регион Ломбардия.
Наша продукция имеет необходимые европейские сертификаты. Все фильтры и аксессуары производства International Drops проверяются на надежность, безопасность и высокую эффективность использования.
Вся продукция разрабатывается на основе непрерывных исследований, проводимых персоналом квалифицированных инженеров, конструкторов и техников, при поддержке постоянных инвестиций в производственные мощности.
Ассортимент компании достаточно широкий. Он включает фильтры для систем, для очистки воды в системах питьевого водоснабжения, а также в системах отопления. Также компания занимается производством всевозможных картриджей для своих фильтров.
Мы – дебютанты выставки в Баку, приняли участие в проекте для поиска дистрибьюторов, партнеров на территории Азербайджана. Поэтому привезли весь ассортимент продукции. Выставка подчеркнула интерес посетителей к нашей экспозиции, особенно – к фильтрам для системы отопления. Многие потенциальные клиенты впервые познакомились с брендом International Drops, оставив положительные отзывы.
Впечатления о выставке хорошие: мы пообщались с представителями многих крупных компаний. Таким образом, позитивные результаты налицо: массовый приток посетителей и обширные международные контакты в процессе Aquatherm Baku.