Şuşa üçün kombi, radiator və qızdırıcılar!
Şirkətimiz uzun illərdir ki, bazarda liderdir. Biz beynəlxalq keyfiyyət standartlarına uyğun işləyirik. 2008-ci ildən etibarən rəsmi olaraq “Demir Dokum” markasını Azərbaycan bazarında təqdim edirik.
Biz hər il inşaat sərgisində məmnuniyyətlə iştirak edirik. Bu, qonaqlara şirkət haqqında daha çox məlumat vermək və geniş çeşidli məhsullarımız haqqında danışmaq imkanı verir. Bugünkü iştirakın əsas məqsədi Qarabağın bərpasına kömək etməkdir. Bu layihə üzrə eksklüziv məhsulları təqdim edirik. Məsələn: “Maxicondense” kombiləri, “Şofben” su qızdırıcıları, “Panel Plus” radiatorları. Bu və digər məhsullardan Şuşa şəhərinin bərpasında istifadə ediləcək.
Hər məhsulun kataloqundan bütün məlumatları əldə etmək olar. Həmçinin, bu gün qonaqlara xüsusi endirim kuponları və pulsuz sığorta kuponları təqdim olunacaq.
Bu gün Qarabağ layihəsində iştirak edən digər şirkətlərlə görüşlərimiz olacaq. Birgə işlərin icrasını planlaşdırırıq. Sərginin bu qədər geniş olacağını düşünmürdüm. İlk saatlardan etibarən canlı atmosfer və qonaq axını var. Təşkilatçılıq səviyyəsi də bizi sevindirir. Stendlər, fon musiqisi və qeydiyyat prosesi yaxşı düşünülüb.

Комби, радиаторы, нагреватели – для Шуши!
Многие годы наша компания является ведущей на рынке. Мы работаем с учетом международных стандартов качества. С 2008 представляем официально на рынке марку Demir Dokum в Азербайджане.
Каждый год с удовольствием принимаем участие на строительной выставке. Это дает нам возможность предоставить гостям более широкую информацию о себе и рассказать о широком ассортименте нашей продукции. Главная цель сегодняшнего участия это помощь в реставрации Карабаха. По этому проекту мы представляем эксклюзивную продукцию. Например, комби Maxicondense, водные нагреватели Şofben, радиаторы Panel Plus. Эти и другие продукты будут подключены к работе по реставрации города Шуша.
Со всей информацией можно ознакомиться с помощью каталогов по каждому продукту. Так же гостям сегодня будут представлены специальные скидочные купоны и купоны бесплатной страховки.
Сегодня запланировали встречи с другими компаниями, которые участвуют в проекте по Карабаху. Планируем совместные работы. Я не думала, что выставка будет такой обширной. Уже с первых часов впечатляют живая обстановка и поток гостей. Радует организация. Хорошо продуманы стенды, фоновая музыка, регистрация.