Sərgi çoxillik təcrübəmizi daha da zənginləşdirdi
- Məni “Aquatherm” sərgisinə həm şəxsi, həm də peşə marağı gətirib. Layihə institutunun əməkdaşı və sənaye ilə birbaşa əlaqəsi olan insan kimi, məni və burada olan həmkarlarımı ilk növbədə tikinti materialları və müxtəlif növ avadanlıqlar (havalandırma, istilik, kondisioner və su təchizatı sistemləri və s.) maraqlandırırdı.
Əminliklə deyə bilərəm ki, bu sərgi çoxillik təcrübəmizi daha da zənginləşdirdi. Əvvəla, biz burada bir çox maraqlı informasiya əldə etdik. Məsələn, bir sıra innovativ material və sistemlər ilə məhz burada tanış olduq. Tərəqqi daim baş verən prosesdir  və hər il sərgini ziyarət etməyimizə baxmayaraq, bu il yeni və daha müasir avadanlıq və sistemlər ilə tanış olduq. Şəxsi marağıma gəlincə isə mən öz evim üçün “Artel” markalı istilik texnikası ilə maraqlandım.
Ümumiyyətlə, sərgi çox xoş təəssürat yaratdı və düşünürəm ki, belə sərgilərin keçirilməsi zəruridir və tərəqqi istiqamətində irəliləməyimizə öz töhfəsini verir.

Выставка обогатила наш многолетний опыт
- Меня на выставку Aquatherm привел как личный, так и профессиональный интерес. Являясь сотрудником проектного института и имея непосредственное отношение к отрасли, меня и моих коллег, присутствующих здесь, прежде всего, интересовали строительные материалы и различного рода оборудование – вентиляционное, отопительное, системы кондиционирования и водоснабжения и др.
Можно с уверенностью сказать, что выставка обогатила наш многолетний опыт. В первую очередь тем, что узнали много интересного. К примеру, с рядом инновационных материалов и систем нам впервые довелось познакомиться на этой выставке. Прогресс не стоит на месте и, несмотря на то, что мы ежегодно посещаем выставку, в этом году вновь нашли что-то новое и более современное.
Что касается личного интереса, то для собственного дома меня заинтересовали обогревательные приборы марки Artel.
В целом выставка оставила очень благоприятное впечатление. Думаю, что проведение выставок необходимо и способствует движению в направлении прогресса.