Sənaye və məişətdə istifadə üçün istilik və soyutma sistemləri.
Şirkətimiz Qafqazda sənaye, yarım sənaye və məişət istifadəsi üçün nəzərdə tutulmuş istilik/soyutma sistemlərinin satışı ilə məşğuldur.
"İstilik, havalandırma, kondisioner, su təchizatı, santexnika və hovuzlar" - Aquatherm Baku beynəlxalq sərgisində ilk dəfədir ki, iştirak edirik. Fikrimizcə, bu layihədə iştirak Azərbaycan bazarının, xüsusilə yerli mühəndislərin keyfiyyətli məhsullarla təmin olunması kimi mühüm problemin həllinə kömək edir. Bundan başqa, biz beynəlxalq standartlara cavab verən servis xidmətlərini tətbiq etməyi planlaşdırırıq. Hər hansı məhsuldan istifadə etdikdə müştəri problemlə üzləşərsə, o zaman ixtisaslı yardım üçün müraciət edə bilər.
Bu arada, "MIDEA GAIA" məhsullarını satan bəzi dilerlərlə əməkdaşlıq edir. Onların sayını artırmağı planlaşdırırıq. Ümid edirik ki, sərgi bu baxımdan səmərəli olacaq.

Системы отопления и охлаждения для промышленного и домашнего использования.
Наша компания занимается продажей систем отопления/охлаждения на Кавказе, которые предназначены для промышленного, полупромышленного и домашнего использования.
На Международной выставке «Отопление, вентиляция, кондиционирование, водоснабжение, сантехника и бассейны» Aquatherm Baku участвуем впервые. По нашему мнению, участие в этом проекте способствует решению важной задачи –обеспечить азербайджанский рынок, в частности, местных инженеров качественной продукцией. Кроме того, мы планируем внедрить сервисные услуги, которые отвечали бы международным стандартам. Если, используя какой-либо продукт, клиент столкнется с проблемой, то он сможет обратиться за квалифицированной помощью.
Между тем MIDEA GAIA сотрудничает с некоторыми дилерами, через которых реализует свой продукт. Планируем увеличить их число. Надеемся, что выставка станет результативной в этом плане.