Fəaliyyətimizin müsbət cəhətləri
“Sabkond-HVAC” şirkəti 1997-ci ildə yaradılıb və ölkəyə soyuducu avadanlıqların idxalı ilə məşğul olur. Biz Çinin GREE ticarət nişanlı soyuducu avadanlıqlarının rəsmi təmsilçisiyik və GREE markasını təmsil etmək hüququnu 2007-ci ildə əldə etmişik. Bu şirkətimizin “Sabkond-HVAC” stendini təqdim etməklə iştirak etdiyi artıq beşinci “Aquatherm Baku” sərgisidir.
Sərgi çox yaxşı təşkil olunub. Bu il tədbirin miqyası genişlənib, iştirakçı şirkətlərin sayı artıb.
Mərkəzi kondisioner sistemləri ilə əlaqəli olan ixtisaslaşma sahəmiz Qarabağın dirçəlişi üzrə işlərə öz töhfəmizi verməyə imkan yaradır. Əlbəttə ki, şirkətimiz əvvəlki layihələrdə də iştirak edib. Bu gün biz burada çoxlu potensial müştəriləri gözləyirik. Yeri gəlmişkən, onların sayı da ildən-ilə artır. Maraqlı görüşlər və işgüzar dialoqlar baxımından bu sərgi artıq bizə kömək edib. Həmişə olduğu kimi, tədbirin sonunda müsbət nəticələr gözləyirik.
Azərbaycanda böyük quruculuq işləri gedir və bu, bizim fəaliyyətimizə müsbət təsir göstərir. Tikinti işləri davam etdikcə və onların əhatə dairəsi genişləndikcə məhsullarımıza tələbat da artacaq.

Позитивные грани нашей деятельности
Компания Sabkond-HVAC основана в 1997 году, занимается импортом охлаждающего оборудования в страну. Мы являемся официальным представителем холодильного оборудования китайской торговой марки GREE, получили представительство GREE в 2007 году. Это уже пятая выставка Aquatherm Baku, в которой принимает участие наша компания, представляя стенд Sabkond-HVAC.
Выставка очень хорошо организована. В этом году мероприятие выросло в размахе, увеличилось количество компаний-участниц.
Наша специализация, связанная с системами центрального кондиционирования, позволяет внести свою лепту в работы по возрождению Карабаха. Конечно, наша компания участвовала и в предыдущих проектах. Сегодня здесь ожидаем массу потенциальных клиентов. Кстати, их количество тоже увеличивается с каждым годом. Выставка нам уже помогла в плане интересных встреч, деловых диалогов. Как всегда, по завершении мероприятия мы ожидаем положительных итогов.
В Азербайджане ведется много строительных работ, и это позитивно отражается на нашей деятельности. Пока строительство продолжается и расширяется, будет расти и спрос на нашу продукцию.