Devizimiz: “Biz suya bələdik!”
Şirkət Bakıda keçirilən “Aquatherm Baku” sərgisində debüt edərək “Premium” və “Ekstra” kateqoriyalı su təmizləyici məhsulları təqdim edir və tərəfdaşımız olan “Caspian Service” şirkəti vasitəsilə Azərbaycanda müştərilər tapmaq niyyətindəyik. Biz “Aquatherm Baku” sərgisində təqdim edilən yeni, perspektivli bazara çıxmaq imkanından razıyıq.
“Grunbeck Wasseraufbereitung GmbH” şirkəti 1949-cu ildən etibarən “Suyu tanıyırıq” devizi altında fəaliyyət göstərir, çay, göl, quyu suyunun filtrasiyası və keyfiyyətinin yaxşılaşdırılması sahəsində ixtisaslaşıb. Azərbaycanın inşaat sektorunun sürətli inkişafı ilə əlaqədar bizim məhsullar meyvə-tərəvəzlərin saxlanması, şirə, alkoqol  istehsalı ilə məşğul olan müəssisələri, pivə zavodlarını maraqlandıra bilər. Suyun məişət istehlakçıları üçün “GENO-OSMO-X”, “Delta-p” kompakt filtrlərini, “GENO-ultrafil” ultra-filtrasiya sistemini təklif edirik.
Tərəfdaşımız olan “Caspian Service” şirkəti bizim məhsulların təqdim edilməsi üçün ikitərəfli görüşlər təşkil edir, ümidvaram ki, bu məhsullar maraq doğuracaq, çünki onlar yüksək keyfiyyəti ilə seçilir (biz bir neçə onillik ərzində fasiləsiz işə zəmanət veririk). Distillə edilmiş suyumuzla meyvə - tərəvəz konsentratları hazırlamaq və bu şirələri əminliklə 100 faiz təbii adlandırmaq olar.

Наш девиз «Мы знаем воду»
Мы первый раз участвуем в международной выставке Aquatherm Baku в Баку, представляя продукцию по водоочистке премиум и экстра-класса, и рассчитываем найти в Азербайджане клиентов через нашего партнера – строительную компанию Caspian Service. Мы рады предоставленной выставкой Aquatherm Baku возможности выйти на новый, перспективный рынок.
Компания Grunbeck Wasseraufbereitung GmbH действует с 1949 года под девизом "Мы знаем воду", специализируясь на фильтрации и улучшению качества речной, озерной, колодезной воды. В связи с бурным развитием агросектора в Азербайджане, наша продукция может заинтересовать предприятия по консервированию овощей, фруктов, производителей соков, алкоголя, пивоваренные заводы. Для бытовых потребителей воды мы представляем компактные фильтры GENO-OSMO-X, Delta-p, ультрафильтрационную систему GENO-ultrafil.
Партнер Caspian Service организует двусторонние встречи для презентации нашей продукции, надеюсь, что она вызовет интерес, т.к. отличается высоким качеством (мы даем гарантию бесперебойной работы на несколько десятилетий).
Нашей дистиллированной водой можно разводить концентраты фруктов и овощей и смело называть такие соки 100-процентно натуральными.