“Danfoss” termostatları və “Navien” kombiləri
– “EUROCLIMA” Avropanın tanınmış istilik, soyutma, havalandırma, alternativ günəş enerjisi və su təchizatı sistemləri, eləcə də onların quraşdırılması və servis xidməti sahəsində ixtisaslaşan nəhəng Azərbaycan şirkətlərindən biridir. Bizim şirkət ənənəvi olaraq bu sahədə ən son məhsulları müştərilərə təqdim etmək niyyəti ilə fərqlənir.
Biz “Aquatherm Baku 2018” sərgisində dünyanın iki tanınmış brendini – Danimarkanın “Danfoss” və Koreyanın “Navien” brendlərini təqdim edirik. Xüsusilə, “Danfoss” termostatlarının əsas xüsusiyyəti istilik sistemlərində enerjiyə qənaət etmək və evlərdə rahat şərait yaratmaqdır. “Navien” şirkətinin yeniliyi internet vasitəsilə uzaqdan idarə edilən kombidir. İstifadəçilər öz evlərindən uzaqda, evə gəlməzdən əvvəl, evdə rahat temperatur iqlimi yarada bilərlər.
Təklif edilən məhsul Azərbaycanda populyardır və ona böyük tələbat var. Bu amil, habelə sənaye peşəkarları və sıravi vətəndaşların göstərdikləri maraq bizim sərgidə iştirakımıza böyük ölçüdə təsir edib.
Biz sərginin işində iştirak etməklə, məhsulun təbliğinə və yeni əlaqələrin axtarılmasına kömək edən bu tədbirin faydasını dəfələrlə görmüşük. Biz istərdik ki, sərgi iştirakçılarının sayı daha çox olsun. Dünyanın müxtəlif ölkələrini təmsil edən ayrı-ayrı şirkətlərin yeni məhsulları ilə tanış olmaq, öz imkanlarımızı nümayiş etdirmək və yeni əlaqələr qurmaq üçün burada həmin şirkətlərin nümayəndələri ilə görüşmək mühüm əhəmiyyət kəsb edir.

Термостаты Danfoss и комби Navien
– EUROCLIMA – одна из крупнейших компаний Азербайджана, специализирующаяся на продаже известных европейских систем отопления, охлаждения, вентиляции, альтернативной солнечной энергетики и водоснабжения, а также их установке и сервисном обслуживании. Нашу компанию традиционно отличает стремление к предложению клиентам новейших разработок в данной области.
На выставке Aquatherm Baku 2018 мы представляем продукцию двух известных мировых брендов – датской Danfoss и корейской Navien. В частности, главной особенностью термостатов Danfoss является уменьшение расхода энергии в системах отопления и создания комфортных условий в домах. Новинкой от Navien являются системы комби, управляемые на расстоянии через Интернет. Пользователи вдали от своего жилья могут заранее, до приезда, создать в помещении комфортный температурный климат.
Предлагаемая продукция пользуется популярностью и спросом в Азербайджане. В немалой степени этому способствует наше участие в выставке и тот интерес, который проявляют к ней профессионалы отрасли и обычные граждане.
Участвуя в работе выставки, мы не раз убеждались в пользе этого мероприятия, способствующего продвижению товара и поиску новых контактов. Хотелось бы расширения числа участников выставки. Для нас важно встретить здесь представителей различных компаний из других стран мира для того, чтобы познакомиться с их новинками, показать себя и наладить новые связи.