Bir çox şirkətin nümayəndələri ilə perspektivli görüşlər və tanışlıqlar
Biz topoqrafiya və kartoqrafiya işləri ilə məşğul oluruq. Hər hansı bir tikinti başlanmazdan əvvəl, topoqrafik işlər aparılır. Eyni zamanda, gələcək binanın layihələndirilməsi də həyata keçirilir.
Əlbəttə ki, binanın yeri, onun yerləşdirilməsinin səviyyəsi və təhlükəsiz zonanın təmin edilməsi üçün topoqrafiya böyük əhəmiyyət kəsb edir.
Sərgi minlərlə ziyarətçidə, o cümlədən bizdə böyük maraq oyatdı. İnsanlar mütəxəssislərin öz istehsalatlarında tətbiq etməyə çalışdıqları texniki yeniliklərlə maraqlanır. Biz əsasən yolların, binaların və körpülərin tikintisi ilə məşğul oluruq, ona görə də üzlük lövhələr, keramik kafellər və borular bizim diqqətimizi cəlb etdi.
“AquaTherm” sərgisində mən müxtəlif avadanlıqlar və məişət cihazlarını, ventilyasiya sistemlərini, eləcə də su təmizləmə, istilik sistemləri üçün filtrləri və s. sərgiləyən bir çox şirkətin nümayəndələri ilə görüşdüm.
Bizim şirkət də bu sərgidə iştirak etmək istərdi. Yaxşı bir ifadə var: “Reklam ticarətin hərəkətverici qüvvəsidir”. Əminəm ki, belə irimiqyaslı sərgilər mükəmməl ticarət vasitəsi kimi xidmət göstərir və şirkətlərin inkişafına töhfə verir. “AquaTherm” sərgisində iştirak edən hər kəs özü üçün potensial müştərilər tapmaq imkanına malik olur.

Перспективные встречи, знакомства с представителями многих компаний
Мы занимаемся топографией и картографией. Начало любого строительства предваряют топографические работы. В это же время осуществляется проектирование будущего здания.
Конечно, топография имеет большое значение для местоположения здания, уровня размещения и предусмотрения безопасной зоны.
Выставка вызвала большой интерес у тысяч посетителей, в том числе – и у нас. Людям интересны технические новшества, которые специалисты стремятся внедрять у себя на производстве. В основном мы занимаемся строительством дорог, зданий и мостов, поэтому внимание привлекли кафель, керамические плитки, трубы.
В AquaTherm я познакомился с представителями многих компаний, экспонирующих разное оборудование и бытовую технику, вентиляцию,  а также фильтры для очистки, отопления и пр.
Наша компания тоже хотела бы принять участие в выставке. Есть хорошее выражение: «Реклама – это двигатель торговли». Уверен, что такие масштабные выставки служат отличными инструментами торговли, способствуют развитию компаний. Все, кто принимает участие в проекте AquaTherm, имеют возможность найти для себя потенциальных клиентов.