“BakuBuild Azerbaijan” və “Aquatherm Baku” sərgilərinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
22 oktyabr 2018
22 oktyabr 2018-ci il tarixində, saat 11:00-da “Hyatt Regency” mehmanxanasında, 24-cü Azərbaycan Beynəlxalq İnşaat və 11-ci Beynəlxalq İstilik, Havalandırma, Kondisionerləşdirilmə, Su təchizatı, Santexnika və Üzgüçülük Hovuzu sərgilərinin mətbuat konfransı keçirildi. Mətbuat konfransında Edvard Stron – “İteca Caspian” şirkətinin baş direktoru, Maya Qafarlı – “BakuBuild Azerbaijan” sərgisinin meneceri və Rəşad Qədimov – “Aquatherm Baku” sərgisinin meneceri çıxış ediblər.
Mətbuat konfransı zamanı KİV nümayəndələrinə sərgi ilə bağlı, həmçinin xarici iştirakçıların sərgidə hansı yenilikləri təqdim etdiyi və bu sahə ilə bağlı ölkə üçün yeniliklər haqqında ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu. Mətbuat konfransında 20-dən artıq KİV nümayəndələri iştirak etmişdi, onların arasında AzTv, Azertag, CBC, ITV, Interfax, Sputnik, Report, TREND, Asan Radio, WorldEconomics və s.

Состоялась пресс-конференция посвященная открытию выставки BakuBuild Azerbaijan и Aquatherm Baku
В отеле Hyatt Regency, 22 октября 2018 года в 11:00 состоялась пресс-конференция 24-й Азербайджанской Международной Выставки «Строительство» BakuBuild Azerbaijan, 11-ой Международной Выставки «Отопление, Вентиляция, Кондиционирование, Водоснабжение, Сантехника и Бассейны» Aquatherm Baku.
В пресс-конференции приняли участие: Эдвард Строон – генеральный директор Iteca Caspian, Мая Гафарлы – менеджер выставки BakuBuild Azerbaijan и Рашад Гадимов – менеджер выставок Aquatherm Baku.
В ходе пресс-конференции представители медиа были подробно проинформированы о том, что будет представлено на выставке, что нового для страны и для отрасли предлагают зарубежные участники. В пресс-конференции приняли участие более 20 представителей СМИ, среди которых: AzTv, Azertag, CBC, ITV, Interfax, Sputnik, Report, TREND, Asan Radio, WorldEconomics и другие.