Azərbaycana məhsul təchiz etmək üçün distribyutor axtarırıq
Bizim zavod otuz ildən artıqdır ki, polipropilen məmulatların istehsalı sahəsində ixtisaslaşıb. Su təchizatı, istilik üçün borular və fitinqlər, eləcə də yanğın söndürmə sistemləri təklif edirik. Biz su təchizatı sahəsi ilə əlaqəli olan istənilən məhsulu istehsal edirik. “AquaTherm” sərgisinə şirkətimizin bütün fəaliyyət istiqamətləri üzrə reklam materiallarını və məhsul nümunələrini gətirmişik. Məqsədimiz üç mərhələli keyfiyyətə nəzarət, xammal istehsalı, istehsal prosesi və hazır məhsullar haqqında məlumat yaymaqdır.
Bu bizim Bakıya ilk səfərimizdir. Azərbaycana məhsul tədarük etmək və uzunmüddətli ticarət əlaqələrini davam etdirmək məqsədilə distribyutorlar tapmaq istəyirik. Sərginin ilk günündə işgüzar görüşlər keçirdik, faydalı tanışlıqlar əldə etdik, ümid edirik ki, bunlar sıx əməkdaşlığa daha böyük töhfə verəcək.
Bu birləşmiş sərgini bəyənirəm. Beləliklə, ziyarətçi axını xeyli çoxdur. Təşkilatçılığı və stendləri bəyəndim. Hesab edirəm ki, məhsulu tanıtmaq baxımından sərgi yeni alıcılar tapmaq və cəlb etmək üçün ən yaxşı vasitədir. Başqa heç bir yerdə bu qədər böyük hədəf auditoriya yoxdur. Burada müqavilələr və sazişlər tez və effektli şəkildə bağlanır.

Ищем дистрибьютеров для поставки продукцию в Азербайджан
Наш завод более тридцати лет специализируется на производстве продукции из полипропилена. Трубы и фитинги для водоснабжения, отопления, а так же системы для пожаротушения. Мы выпускаем все, что касается сферы обеспечения водоснабжения. На выставку AquaTherm привезли рекламные материалы и образцы продукции по всем направлениям. Наша цель распространить информацию о трехступенчатом контроле качества: производство сырья, производственный процесс и готовая продукция.
Мы впервые в Баку. Хотим найти дистрибьютеров, чтобы поставлять продукцию в Азербайджан и поддерживать долгосрочные торговые отношения. В первый же день выставки состоялись деловые встречи, завязались полезные знакомства, надеемся, что они принесут дальнейшие плоды тесного сотрудничества.
Мне нравится, что это объединенная выставка. Тем самым поток посетителей значительно выше. Понравилась организация и стенды. Я считаю, что для продвижения продукта выставка служит самым лучшим инструментом поиска и привлечения новых покупателей. Такого большого скопления целевой аудитории больше нет нигде. Контракты и соглашения здесь осуществляются быстро и эффектно.