“Aquatherm Baku” sərgisi distribyutorları tapmaqda kömək edəcək!
– “Weflo Valve” şirkəti HVAC və VC sistemləri üçün boru kəmərləri armaturlarının, sənaye istehsalı armaturlarının və yanğınsöndürmə armaturlarının dizaynı və istehsalı sahəsində ixtisaslaşmışdır. Biz bu sahədə ən böyük diametrlərimiz və ən yüksək təzyiqlərimiz, eləcə də təzyiq və qaz üçün ən yüksək test qabiliyyətlərinə malik unikal laboratoriyamız vardır.
Şirkətimiz bir çox dünya sertifikatlarına malikdir və beş böyük təchizatçı şirkətdən biridir. Məşhur obyektlər, məsələn: Nyu-York su kanalı, Dubaydakı Bürc Xəlifə Qülləsi və dünyanın bir çox digər binaları bizim məhsullarımızla təchiz olunmuşdur. Bir çox ölkələrdə şirkətimizin rəsmi nümayəndələri vardır. Biz distribyutorlar tapmaq üçün  “Aquatherm Baku” sərgisində iştirak etmək qərarına gəldik, çünki Azərbaycan neft və qaz sahəsində aparıcı ölkədir.
Stenddə biz yanğın avtomatikası üzrə yeni məhsulları, su kanalları üçün məhsulları, filtrləri, klapanları, sistemlərdə təzyiq tənzimləyicilərini təqdim edirik. Bizə maraqlıdır ki, hansı istiqamətdə - yanğınsöndürmə və ya su avadanlıqları sahəsində inkişaf etmək daha yaxşı olar. Sərginin ilk günündə tikinti-montaj təşkilatlarının nümayəndələri bizim məhsullarımıza maraq göstərdilər və biz Bakıda biznes tərəfdaşlarımızın çevrəsini genişləndirməyə ümid edirik.

Aquatherm Baku поможет найти дистрибьютеров
– Компания Weflo Valve специализируется на проектировании и производстве трубопроводной арматуры для систем ОВК и ВК, арматуре промышленного производства и противопожарной арматуре. У нас самый большой спектр диаметров и самые высокие давления в отрасли, уникальная лаборатория с высочайшими тестировочными способностями по давлению и газу.
Наша компания обладает многими мировыми сертификатами и входит в пятерку крупнейших поставщиков. Известные объекты, к примеру, Нью-Йоркский водоканал, башня Бурдж халифа в Дубаи и многие другие постройки по всему миру оснащены производимой нами продукцией. Официальные представители нашей компании есть во многих странах. И мы приняли решение участия на выставке AquaTherm Baku в целях найти дистрибьютеров, так как Азербайджан является ведущей страной по нефтегазовому строительству.
На стенде представляем новые продукты пожарной автоматики, продукцию для водоканалов, фильтры, клапаны, регуляторы давления в системах. Нам интересно, в каком направлении лучше развиваться – в пожарном или водном. За первый день выставки представители строительно-монтажные организаций проявили свой интерес к нашей продукции, и мы надеемся расширить круг своих бизнес-партнеров в Баку.