"Aquatherm Baku 2019" sərgisi 22-25 oktyabr tarixlərində sizləri gözləyir!
22-25 oktyabr tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində 12-ci Beynəlxalq İstilik, Havalandırma, Kondisionerləşdirilmə, Su təchizatı,  Santexnika və Üzgüçülük Hovuzu Sərgisi “Aquatherm Baku” baş tutacaq. Sərgi Azərbaycan Respublikası Sahibkarlar (İşəgötürənlər) Təşkilatları Milli Konfederasiyası (ASK), Azərbaycanda İxracatın və İnvestisiyaların Təşviqi Fondu və Azərbaycan Respublikasının Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi tərəfindən dəstəklənir.
“Aquatherm Baku 2019” sərgisi:
1. Kondisionerləşdirmə, havalandırma, istilik və su təchizatı, eləcə də havanın emalı və təmizlənməsi sahəsində hər il keçirilən ixtisaslaşmış sərgidir.
2. 36% yerli eksponentlərdən ibarətdir. Ənənəvi iştirakçılar arasında aşağıdakı şirkətlər yer alır: Azertexnolayn, Anadolu Kafkas Insaat San. ve Tic. A.S., Polymart, Euroclima, Newcond, Yusi Ko, Turan Makina və s.
3. Xarici iştirakçılar sırasında bu il İtaliya, Livan, Çin, Rusiya, Türkiyə, Çex Respublikası və digər ölkə nümayəndələri yer alır. Sərginin debütantı qismində havalandırma sistemlərini təqdim edən Səudiyyə Ərəbistanı çıxış edir. Həmçinin Udmurt Respublikası da tədbirdə öz regional stendi ilə çıxış edir.
4. Sərgidə hava təmizləyiciləri, kondisionerlər, radiatorlar, ventilyatorlar, istilik sistemləri, istilik izolyasiyasi materialları, vanna və cakuzilər, saunalar, üzgüçülük hovuzları, qizdırıcılar, kompressorlar, kulerlər, enerjinin idarə olunması sistemləri, ətraf mühitin mühafizəsi texnologiyaları, filtrlər, fitinqlər, boru kəmərləri, içməli su istehsalı, nasoslar, soyuducular, günəş enerjisi və s. kimi sektorlar əhatə olunacaq. Tam siyahı ilə likdən keçərək tanış ola bilərsiniz: https://aquatherm.az/az-content/54.html
5. “B2B” formatlı görüşlərin, o cümlədən seminar, müsabiqə, təqdimat zonası və bir sıra digər tədbirlərin daxil olduğu dolğun işgüzar və əyləncə proqramı.

Выставка Aquatherm Baku 2019 ждёт Вас с 22 по 25 октября!
С 22 по 25 октября в Баку Экспо Центре состоится 12-я Международная Выставка «Отопление, Вентиляция, Кондиционирование, Водоснабжение, Сантехника и Бассейны» Aquatherm Baku. Выставка проходит при поддержке Национальной Конфедерации Организаций Предпринимателей (Работодателей) Азербайджанской Республики, Фонда Поощрения Экспорта и Инвестиций в Азербайджане, Агентства развития малого и среднего бизнеса Азербайджанской Республики.
Aquatherm Baku 2019 - это:
- Ежегодная специализированная выставка в сфере кондиционирования, вентиляции, отопления и водоснабжения, обработки и очистки воздуха.
- 36% местных экспонентов. Среди традиционных участников такие компании, как Azertexnolayn, Anadolu Kafkas Insaat San. ve Tic. A.S., Polymart, Euroclima, Newcond, Yusi Ko, Turan Makina и др.
- Иностранные участники, среди которых в этом году представители Италии, Ливана, Китая, России, Турции, Чехии, и других стран. Дебютантом выставки выступают представители Саудовской Аравии, которые представят вентиляционные системы. Также с региональным стендом выступит Удмуртская Республика.
- Такие секторы, как: воздухоочистители, кондиционеры, радиаторы, вентиляторы, отопительные системы, тепловые изоляционные материалы, ванны и джакузи, сауны, бассейны, обогреватели, компрессоры, кулеры, системы управления энергией, технологии охраны окружающей среды, фильтры, фитинги, трубопроводы, производство питьевой воды, насосы, холодильники, солнечная энергия и т.д. С полным списком можно ознакомиться по ссылке: https://aquatherm.az/ru-content/54.html
- Насыщенная деловая и развлекательная программы, включающие в себя B2B встречи, семинары, конкурсы, зону презентаций и много другое.