Aktual proqram layihələri
– “BSS Group” şirkəti Azərbaycanda beynəlxalq standartlara uyğun olan elektromexaniki avadanlıqların, eləcə də istilik və soyutma sistemlərinin, su təchizatı və kanalizasiya sistemlərinin və ventilyasiya sistemlərinin ən iri təchizatçısıdır. Şirkətimiz həm də bütün məhsulların quraşdırılmasını və texniki xidmətini də həyata keçirir.
Sirr deyil ki, istənilən avadanlığın uğurlu quraşdırılmasını təmin etmək üçün işləri əvvəldən və düzgün planlaşdırmaq lazımdır. Biz Almaniyanın “LiNear” şirkəti ilə birlikdə sərgi ziyarətçilərinə əhəmiyyətli itkilərə yol vermədən elektromexanik avadanlığın istismarı üzrə bütün lazımı hesablamaları yerinə yetirməyə imkan verən proqram layihələri təklif edirik. Bu proqramlar 3 ölçülü (3D) formatda yaradılır, bütün müasir planlaşdırma üsullarına uyğun gəlir və sifarişçilərin və icraçıların bütün gələcək işlərin həcmini və bütün avadanlığın sonrakı istismarını maksimal dəqiqliklə planlaşdırmasına imkan yaradır.
Bizim tərəfimizdən Azərbaycanda ölkənin aparıcı inşaat şirkətləri olan “Pasha İnşaat”, “Gilan Holding” və s. ilə birlikdə iri layihələr həyata keçirilib. Biz yerli və xarici şirkətlərlə əməkdaşlığı inkişaf etdirməkdə maraqlıyıq və bizim bu sərgidəki debütümüz bu məsələlərin həllinə kömək edir.

Актуальные программные проекты
– Компания BSS Group является крупнейшим в Азербайджане поставщиком электромеханического оборудования, систем отопления и охлаждения, водоснабжения и канализации, вентиляционных систем, отвечающих международным стандартам, а также осуществляет монтаж и обслуживание всей продукции.
Не секрет, что успеху монтажа любого оборудования предшествует правильное планирование. Совместно с немецкой компанией LiNear мы предлагаем посетителям выставки программные проекты, позволяющие произвести все необходимые расчеты по эксплуатации электро-механического оборудования без реальных потерь. Данные программы создаются в 3D формате, соответствуют всем современным методам планирования и позволяют заказчикам и исполнителям максимально точно спланировать весь предстоящий объем работ и последующую эксплуатацию всего оборудования.
Нами в Азербайджане реализованы крупные проекты с ведущими строительными компаниями страны – Pasha İnşaat, Gilan Holding и другими. Мы заинтересованы в развитии сотрудничества с местными и иностранными компаниями, и наш выставочный дебют способствует решению этих задач.