Həmkarlarımla “Aquatherm” sahəsindəki yeniliklərdən xəbərdar olmağımız vacibdir
Bakıda və ölkənin rayonlarında kondisionerlər, kombi və digər məişət avadanlıqlarının texniki xidməti, eləcə də məişət texnikası və onlar üçün hissələrin satışı ilə məşğul oluram.
"Aquatherm Baku" sərgisinə məni və həmkarlarımı havalandırma, istilik, kondisioner və su təchizatı sistemi avadanlıqlarının istehsalçıları ilə tanış olmaq istəyi gətirdi. Həmkarlarım və mənim sahəmizdəki yeniliklərdən, yeni layihələrdən xəbərdar olmağımız, həmçinin mütəxəssislərlə ünsiyyət qurmağımız, təcrübə mübadiləsi aparmağımız vacibdir. Burada çoxdan və yaxından işlədiyimiz bir çox şirkətlə, eləcə də əvvəllər rastlaşmadığımız bir sıra istehsalçılarla tanış olduq. Sevindirici haldır ki, hər ikisi bu şirkətlərin əvvəlki məhsullarından keyfiyyətcə fərqlənən bir sıra yeniliklər nümayiş etdirirlər. "Demir Döküm" şirkətini və bir neçə kondisioner istehsalçısını xüsusi qeyd etmək istərdim.
"AquaTherm" sərgisi, əvvəlki illərdə olduğu kimi, ən yaxşı təəssürat yaratdı. Sərgi çox yaxşı təşkil olunub və bazar seqmentimizin bir çox nümayəndəsini bir araya gətirib. Düşünürəm ki, belə sərginin keçirilməsi işgüzar əlaqələrin qurulmasına kömək edir və mal və xidmətlər haqqında biliklərimizin əhatə dairəsini genişləndirir.

Нам с коллегами важно знать о новшествах в сфере Aquatherm
Я занимаюсь услугами сервисного обслуживания кондиционеров, комби и другой бытовой техники в Баку и регионах страны, а также продажей бытового оборудования и деталей к ним.
На выставку Aquatherm Baku меня с коллегами привело желание познакомиться с производителями оборудования – вентиляционного, отопительного, систем кондиционирования и водоснабжения. Нам с коллегами важно знать о новшествах в нашей области, новых проектах, а также пообщаться со специалистами, обменяться опытом. Здесь мы встретили много компаний, с которыми давно и тесно сотрудничаем, а также целый ряд производителей, с которыми ранее не пересекались. Радует, что и те и другие демонстрируют целый ряд новинок, качественно отличающихся от предыдущих изделий этих компаний. Выделил бы компанию Demir Döküm и нескольких производителей кондиционеров.
Выставка AquaTherm, как и в предыдущие годы, произвела самое хорошее впечатление. Она очень хорошо организована и собрала многих представителей нашего сегмента рынка. Думаю, что проведение таких выставки помогает наладить деловые связи и расширяет рамки наших знаний о товарах и услугах.