Artel Electronics Azərbaycan Bazarını Uğurla İdarə Edir
Artel Electronics, tozsoranlardan soyuduculara qədər ev texnikasının istehsalı ilə məşğuldur. Yüksək texnologiyalı avadanlıqların istifadəsi sayəsində istehsal prosesləri tamamilə avtomatlaşdırılmışdır və əməliyyatların keyfiyyəti hər mərhələdə elektron nəzarət sistemləri ilə yoxlanılır.
Fəxrlə bildirirəm ki, şirkətimizin 15 fabriki Özbəkistan, Tacikistan, Qırğızıstan və Qazaxıstanda fəaliyyət göstərir. Növbəti müəssisənin açılışı Azərbaycanda planlaşdırılır. Müzakirələr yekunlaşma mərhələsindədir.
Artel Electronics Azərbaycan bazarı ilə yaxşı tanışdır. Ölkədə 2016-cı ildən fəaliyyət göstəririk. Səkkiz il ərzində müştəri bazamız artmış, ondan çox distribyutor yaranmışdır.
Aquatherm Baku sərgisində yeni model kondisionerlər və soyuducular təqdim etdik. Ümid edirəm, müştərilərimiz onlardan razı qalacaqlar.
Şirkətimiz həmçinin su qızdırıcıları istehsal edir. Bu kateqoriyadan olan ev texnikası üçün həm müştəri bazası, həm də distribyutorlar lazımdır. İstəyirik ki, bu məhsul da yerli bazara daxil olsun.
Artel Electronics, ev texnikasının təqdim oluna biləcəyi beynəlxalq sərgilərin heç birini qaçırmır. Belə tədbirlərin daha tez-tez keçirilməsi arzuolunandır. Aquatherm Baku sərgisinin təşkilatından məmnunam. Ümid edirəm ki, bu sərgidə iştirakımız davamlı olacaq.

Artel Electronics успешно осваивает азербайджанский рынок
Компания Artel Electronics занимается производством бытовой техники – от пылесосов до холодильников. Благодаря применению высокотехнологичного оборудования, производственные процессы полностью автоматизированы, а качество операций проверяется на каждом этапе с помощью электронных систем контроля.
С гордостью могу сообщить, что 15 заводов компании функционируют в Узбекистане, Таджикистане, Кыргызстане и Казахстане. Открытие очередного предприятия планируется в Азербайджане. Переговоры на стадии завершения.
Artel Electronics хорошо знаком с азербайджанским рынком. В стране мы работаем с 2016 года. За восемь лет у нас увеличилась клиентская база, появилось более десяти дилеров.
На Aquatherm Baku мы вышли с новыми моделями кондиционеров и холодильников. Надеюсь, клиентам они понравятся.
Наша компания также производит водонагреватели. Для этой категории бытовой техники необходима как клиентская база, так и дилеры. Хотим, чтобы этот товар также попал на местный рынок.
Компания Artel Electronics не пропускает ни одну международную выставку, если на ней можно представить бытовую технику. Желательно проводить подобные мероприятия чаще. Мне нравится организация Aquatherm Baku. Надеюсь, наше участие на ней будет ежегодным.