"Aquatherm Baku" sərgisini ziyarət etməyin əsas səbəbi
- Türkiyənin aparıcı və ixtisaslaşmış mühəndislik şirkəti olan "Vensaart"ın yeganə rəsmi distribütoru olan "SUMICS" şirkəti tikinti layihələrinin planlaşdırılması, soyutma və istilik sistemlərinin quraşdırılması, nəzarət və təhlükəsizlik sistemləri, tikinti və təmir işləri, havalandırma və avadanlıqlar daxil olmaqla geniş çeşiddə xidmətlər təklif edir. Sərgiyə bizi xüsusi istək gətirdi – mümkün qədər çox potensial müştəri tapmaq və xarici istehsalçılarla uzunmüddətli müqavilələr bağlamaq.
"Aquatherm Baku" sərgisi haqqında danışarkən qeyd etmək istəyirəm ki, mənim diqqətimi dörd şirkət cəlb edib və onların məhsullarını Azərbaycan bazarına çıxaracağımızı düşünürəm. Onlardan biri Azərbaycanda havalandırma avadanlığının istehsalına başlayan türk brendidir.
Beynəlxalq sərgilərin daimi iştirakçısı olduğum üçün əminliklə deyə bilərəm ki, sərgiləri ziyarət etdiyim üçün heç vaxt peşman olmamışam. Və yeni şirkətlərin iştirakı Azərbaycanın tikinti sahəsi üçün yeni imkanlar açır.

Главная причина посещения выставки Aquatherm Baku
- В качестве единственного официального дистрибьютора Vensaart, ведущей и специализированной инженерной компании Турции, SUMICS предлагает широкий выбор услуг, включая планирование строительных проектов, установку систем охлаждения и отопления, системы контроля и безопасности, строительство и ремонтные работы, а также вентиляцию и оборудование. На выставку нас привело конкретное желание – найти как можно больше потенциальных клиентов и заключить долгосрочные контракты с зарубежными производителями.
Говоря об Aquatherm Baku, хочу отметить, что мое внимание привлекли четыре компании, чью продукцию, думаю, будем внедрять на азербайджанский рынок. Один из них турецкий бренд, начинающий производство вентиляционного оборудования в Азербайджане.
Так как я являюсь завсегдатаем международных выставок, могу с уверенностью сказать, что ни разу не пожалел, что их посещал. И участие новых компаний открывает для строительной сферы Азербайджана новые возможности.