Aquatherm Baku sərgisində Bosсh brendinin kombilərini təqdim edirik
A-Kond 1 mühəndislik şirkəti 2006-cı ildən etibarən binalarda və platformalarda mərkəzi isitmə, soyutma və split kondisionerləri sistemlərinin quraşdırılması ilə məşğuldur, həmçinin Azərbaycanda dizayn xidmətləri təqdim edir. Biz Bosch (kombilər), Hisense (kondisionerlər) və ProVent (ventilyasiya sistemləri) brendlərinin rəsmi distribyutorlarıyıq. SOCAR HAOR, HILTON, SARABSKI, Fizulidəki məktəb, Şuşadakı xəstəxana və Kəlbəcərdəki “İstisu” kimi bir çox dövlət və özəl layihələrin həyata keçirilməsində iştirak edirik.
Aquatherm Baku sərgisində Bosh brendinin kombilərini (24, 28, 35 kVt) təqdim edirik. A-Kond məhsul xətti digər məhsullardan fərqlənir, çünki birincisi, biz beş illik zəmanət veririk; ikincisi, kombilər iki istilik mübadiləsinə malikdir; üçüncüsü, daxili komponentlər alüminiumdan hazırlanıb, bu da onların dayanıqlığını göstərir. Həmçinin, bu qurğu zəif qaz təzyiqi ilə də effektiv işləyir.
Belə ixtisaslaşmış sərgilər, əlbəttə ki, çox vacibdir. Onlar yerli bazara ən yaxşı brendləri təqdim etməyə kömək edir və bizim əlaqə qurmaq istədiyimiz şirkətləri bir platformada bir araya gətirir. Aquatherm Baku sərgisində bizim vasitəçiləri görmək sevindiricidir. Ancaq məlum oldu ki, onlar təqdim olunan yeni Bosch brendi haqqında məlumatlı deyildilər. İndi onların kombilər haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək imkanları var.
Burada, həmçinin Azərbaycana gətirmək istədiyimiz maraqlı şirkətlərin məhsulları da təqdim olunub. Aquatherm Baku sərgisi iştirakçılara müxtəlif məhsullar haqqında yeni biliklər qazanmağa kömək etdiyi üçün də əhəmiyyətlidir. Bu, məhsulun bazarda tanınmasına və sürətli satışına səbəb olacaq.

На выставке Aquatherm Baku представляем комби бренда Bosсh
Инжиниринговая компания A-Kond 1 с 2006 года занимается установкой систем центрального отопления, охлаждения и сплит-кондиционирования в зданиях, платформах, а также оказывает дизайнерские услуги в Азербайджане.
Мы являемся официальными дистрибьюторами брендов Bosch (комби), Hisense (кондиционеры) и ProVent (вентиляционные системы). Участвуем в реализации многих государственных и частных проектов, таких как SOCAR HAOR, HILTON, SARABSKI, школа в Физули, больница в Шуше, «Истису» в Кялбаджаре.
На выставке Aquatherm Baku представляем комби бренда Bosh (24, 28, 35 кВт). Продукция A-Kond отличается от других тем, что, во-первых, мы даем пятилетнюю гарантию, во-вторых, комби имеет два эсенжора, в-третьих, внутренние детали сделаны из алюминия, что указывает на их долговечность. Кроме того, агрегат хорошо работает при слабом давлении газа.
Конечно же, такие специализированные выставки необходимы. Они помогают в представлении лучших брендов местному рынку. Собирают на одной платформе компании, с которыми мы бы хотели взаимодействовать. Отрадно видеть на Aquatherm Baku наших посредников. Но оказалось, что они не знали о представленном новом бренде Bosch. Сейчас у них есть возможность получить более детальную информацию о комби.
Также здесь представлено много интересных компаний, чью продукцию мы хотели бы привести в Азербайджан.
Aquatherm Baku интересна еще и тем, что она помогает участникам обогатиться новыми знаниями о том или ином товаре. А это приведет к его узнаваемости на рынке и быстрой реализации.