"Aquatherm Baku" sərgisi satışların əhatə dairəsini uğurla genişləndirməyə imkan verəcək!
"AZERTEXNOLAYN" MMC şirkəti Azərbaycanın sənaye infrastrukturunun inkişafı istiqamətində peşəkar dəstək göstərir. Regionun su təchizatı layihələrinin həyata keçirilməsində aparıcı şirkətlərdən biri olaraq polad borular, polietilen məhsullar, çuqun məmulatları, həmçinin qaynaqlanmış torların istehsalı ilə məşğuluq.
"AZERTEXNOLAYN" MMC-nin yüksək sıxlıqlı polietilen su boruları yüksək keyfiyyətli xammaldan hazırlanır. Büzməli kanalizasiya borularının istehsalçısı olaraq, çirkab suların idarə edilməsi üzrə əsas layihələrinin etibarlı tərəfdaşıyıq. Həmçinin, kənd təsərrüfatı üçün texniki təminatı təklif edirik. Şəhər nəqliyyat infrastrukturu üçün şirkət çirkab sular, elektrik xətləri və kommunikasiyalar üçün lyuk qapaqları, yağış barmaqlıqları, novçalar, parkinq əleyhinə dayaqlar, park skamyaları, küçə zibil qutularını istehsal edir. Qeyd etmək vacibdir ki, məhsullarımız Qarabağ və Şərqi Zəngəzur iqtisadi bölgələrində uğurla istifadə olunur.
"AZERTEXNOLAYN" MMC-nin məhsulları Avropa və Mərkəzi Asiyanın bir çox ölkələrində satılır və "İstilik, havalandırma, kondisioner, su təchizatı, santexnika və hovuzlar" - Aquatherm Baku sərgisi bizə satışların əhatə dairəsini genişləndirməyə, qonşu ölkələrdən real müştərilər, tərəfdaşlar və distribütorlar tapmağa imkan verəcək, həmçinin şirkətin imicini dəstəkləməyə kömək edəcək.

Aquatherm Baku позволит успешно расширить территорию продаж!
Компания AZERTEXNOLAYN LLC оказывает профессиональное содействие в направлении развития промышленной инфраструктуры Азербайджана. Являясь одной из ведущих компаний в реализации проектов по водоснабжению региона, мы занимаемся производством стальных труб, полиэтиленовой продукции, чугунолитейных изделий, а также сварных сеток.
Водяные трубы ПНД AZERTEXNOLAYN LLC изготовлены из высококачественного сырья. Будучи производителем гофрированных канализационных труб, мы являемся надежным партнером основных проектов по управлению сточными водами. Также предлагаем техническое обеспечение для сельского хозяйства. Для городской транспортной инфраструктуры компания производит крышки люка для сточных вод, электрических линий и коммуникаций, дождевые решетки, желоба, противопарковочные тумбы, парковые скамейки, уличные урны. Важно отметить, что наша продукция с успехом используется в Карабахском и Восточно-Зангезурском экономических регионах.
Продукция AZERTEXNOLAYN LLC реализуется во многих странах Европы и Центральной Азии, и выставка «Отопление, вентиляция, кондиционирование, водоснабжение, сантехника и бассейны» Aquatherm Baku позволит нам расширить территорию продаж, найти реальных клиентов, партнеров и дистрибьюторов в соседних странах, а также поможет поддержать имидж компании.